Labiryntowe Pole

Korzystaj z tej atrakcji ze zniżkami dzięki Mieleńskiej Karcie Turysty

LABIRYTNOWE POLE W MIELENKU. Zgub się na kukurydzianym rancho!

Labiryntowe Pole to wspaniałe miejsce zarówno dla rodzin, przyjaciół, samotnych poszukiwaczy przygód oraz całych grup wycieczkowych. Trzy hektary zawiłych ścieżek w polu kukurydzy, w których można się zgubić to naprawdę niezła gratka! Na szczęście jest mapa, która poprowadzi Was do celu. Po drodze, czeka jednak kilka zadań i łamigłówek.


Po wszystkim polecamy odpoczynek na wygodnych leżakach i hamakach na naszym kukurydzianym rancho. Czekać tu będą na Was pyszne przekąski i napoje. Na naszym wiejskim podwórku możesz znów poczuć się jak dziecko - zagrać w gumę, sznura, czy przerzucanie siana na czas, a także zrobić rodzinne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Labiryntowe pole znajduje się w Mielenku koszalińskim, dosłownie 5 minut od Mielna i zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza. Morska bryza przynosi tu ukojenie w upalne dni.

Wszyscy spędzaliśmy w minionym roku więcej czasu w domu i przed komputerem niż byśmy tego chcieli. Lato otwiera przed nami możliwość spędzania czasu na zewnątrz. Oferujemy Wam miejsce pełne ciekawych przygód i dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

Stawiamy na wiejski klimat! Przemierzenie długich kilometrów zawiłego labiryntu to wyzwanie logistyczne, a przy okazji spora dawka zdrowego ruchu! Ponadto, czekają tu na Was snopki siana i zabawy, które pamiętacie z dzieciństwa. Gwarantujemy, że u nas odpoczniecie od codziennego zgiełku swoich miast. A gdy zgłodniejecie - oferujemy przekąski, napoje, a także możliwość organizacji ogniska. Wizyta na labiryntowym polu to idealny pomysł na rodzinny wypad!

JESTEŚMY OTWARCI OD 11.07.2021 PN. - ND. W GODZ. 10.00 – 22.00.

Mielenko, ul. Lipowa (wyjazd w kierunku miejscowości Chłopy, Sarbinowo po lewej stronie)

Dotrzecie do nas także czerwoną ciuchcią, która kursuje po okolicy (Mielno – Chłopy – Sarbinowo)

Dowiedz się więcej na:

www.labiryntowepole.com

www.facebook.com/Labiryntowe-pole-103186125223071

www.instagram.com/labiryntowepole/