Korzystaj z tej atrakcji ze zniżkami dzięki Mieleńskiej Karcie Turysty

Kosmiczny Labirynt Mielno – UFO ląduje w polu kukurydzy w Niegoszczy to miejsce, w którym granice pomiędzy światem realnym, a wirtualnym po prostu nie istnieją. Wszystko to dzięki efektom przyszłości, czyli Rzeczywistości Rozszerzonej. Zobacz inny świat w ogromnym labiryncie w polu kukurydzy i przeżyj kosmiczną przygodę z przesympatycznymi przybyszami z planety Umi! Kosmiczny Labirynt to nowe, niezwykłe miejsce na mapach Mielna. To kombinacja nowoczesnej technologii i zdrowego trybu życia, ponieważ aby zagrać, gracz musi przemierzyć trasę nawet kilku kilometrów na specjalnie przygotowanym terenie gry, a nawet odwiedzić wyznaczone punkty na terenie całego Mielna.

Smartfon w dłoń i przybywajcie zobaczyć inny świat

Zobacz kosmitę Umi obok siebie i przespaceruj się z nim po ogromnym labiryncie w polu kukurydzy. Potrafisz sobie to wyobrazić? To rozrywka łącząca świat wirtualny z aktywnością fizyczną na specjalnie przygotowanym terenie gry, czyli na polu kukurydzy, w którym został stworzony ogromny labirynt.

O Labiryncie Mielno

Wysialiśmy około pół miliona nasion kukurydzy oraz wyznaczyliśmy kilkaset punktów geodezyjnych, aby stworzyć ogromne labiryntowe pole gry o powierzchni około 3 ha z plątaniną korytarzy o łącznej długości wszystkich ścieżek osiągających nawet 4 km.

O grze AR na Twój smartfon Kosmiczny Labirynt

W polu kukurydzy rozbili się kosmici z planety Umi.Umi-kosmici lecieli na Ziemię w celach turystycznych, gdy nagle podczas lotu wpadli w pas asteroid i stracili kontrolę nad statkiem. Zobaczysz ich za pomocą kamery swojego telefonu. Niesamowite efekty specjalne. Tryb gry dostosowany dla najmłodszych graczy, młodzieży oraz dorosłych – po prostu atrakcja dla wszystkich. Kosmici Umi poproszą Cię o pomoc. Czy kosmitom uda się naprawić ich statek? czy uda im się zwiedzić Mielno? Wszystko w Twoich rękach!

Nagrody

Czym byłaby gra o dużą stawkę bez wartościowych nagród? No właśnie…

Organizator przewidział dla najlepszych graczy wartościowe nagrody, tj. telefon,hulajnoga elektryczna, rower elektryczny, konsole i inne – więcej informacji na kosmicznylabirynt.pl

Lokalizacja:

Uwaga: oryginalny Kosmiczny Labirynt Mielno z grą AR i bohaterami „Umi” kosmitami jest zlokalizowany w Niegoszczy

Kosmiczny Labirynt

ul. Niegoszcz 25

76-032 Niegoszcz (Gmina Mielno)