Wspieramy gastronomię w Gminie Mielno

Czas pandemii jest szczególnie dotkliwy dla gastronomii, która przez ograniczenia i restrykcje w działalności traci większość obrotu. Niestety ta sytuacja coraz częściej doprowadza przedsiębiorców na skraj niewypłacalności, a nawet bankructwa. Jedyną możliwą formą funkcjonowania podmiotów są dowozy do klientów lub wydawanie posiłków na wynos. Do restrykcji dostosowały się również niektóre punkty gastronomiczne w Gminie Mielno, w których pracują nasi mieszkańcy.

Wesprzyjmy lokalnych przedsiębiorców i korzystajmy z ich usług! Pomożemy im przetrwać ten czas i utrzymać źródło dochodów!

Jak możemy pomóc? Będziemy reklamować Was na stronie internetowej mielno.pl oraz w naszych mediach społecznościowych. Wystarczy się do nas zgłosić z informacją o punkcie gastronomicznym na adres e-mail: r.sobko@gmina.mielno.pl

- Jakie dane potrzebujemy? Nazwa lokalu, adres, godziny otwarcia w poszczególnych dniach tygodnia, informacja o możliwości dowozu (czy tylko odbiór własny na wynos), numer telefonu.

- Opcjonalnie: możecie dodatkowo przesyłać nam swoje oferty dnia, czy promocje (np. grafiki). Możecie też przesłać nam swój tekst reklamowy wraz z menu.

Poniżej znajdzie katalog gastronomii - tymczasem czekamy na Wasze zgłoszenia!1. Instytut Zdrowia Sofra

ul. Chełmońskiego 2, 76-032 Mielno

- świąteczne menu2. Pod Wydmą

ul. Wydmowa 2, 76-032 Mielno

- świąteczne menu


- zestawy obiadowe3. Mielno Holiday Apartments

ul. Maczka 34, 76-032 Mielno

- zestawy obiadowe4. Restauracja Caro

ul. Lechitów 43, 76-032 Mielno

- świąteczne menu


5. Wędzarnia i smażalnia u Chadacza

ul. Lipowa 33, 76-032 Mielenko

- Ryby świeże i wędzone oraz przetwory rybne na święta