Odznaczenia dla przedstawicieli gminy


W trakcie corocznego spotkania Burmistrza Mielna z lokalnymi organizacjami pozarządowymi, Anna Bańkowska, Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, wręczyła odznaki Honorowego Gryfa Zachodniopomorskiego przedstawicielom mieleńskiej społeczności. Decyzją Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego odznaczenia trafiły do Dominika Groneta, Zastępcy Burmistrza Mielna, oraz Bogusława Adamówa, Prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej w Mielnie i jednocześnie Dyrektora Biura Mieleńskiej Lokalnej Grupy Rybackiej.

W trakcie wręczania odznak, Anna Bańkowska podkreślała, iż praca wykonywana przez wyróżnionych na rzecz Gminy Mielno często ma znacznie szerszy od lokalnego zakres oddziaływania, na czym korzysta cały region. Z kolei według Olgi Roszak-Pezały, Burmistrza Mielna, jest to kolejny dowód, że niewielka Gmina Mielno jest ważnym miejscem na mapie Pomorza Zachodniego także przez ludzi pracujących na jej rzecz. 

– Jestem dumna z moich współpracowników, których wkład w rozwój Gminy Mielno, jak i Województwa jest dostrzegany w całym regionie. Wręczone odznaczenia to oczywiście ogromny powód do dumy nie tylko dla uhonorowanych, lecz też dla wszystkich naszych mieszkańców – dodaje.

Galeria zdjęć