2011, 2012 , 2013, 2014, 2015, 2016

Wizyta młodzieży szkolnej z Gródka w Gminie Mielno oraz  w tym samym czasie wizyta młodzieży z Gminy Mielno w Gródku - wymiana młodzieży z Zespołu Szkół w Mielnie i Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem. W ramach pobytu uczniowie poznawali walory, atrakcje gmin partnerskich, zorganizowano dzieciom również wycieczki krajoznawcze (Międzyzdroje, Kołobrzeg, Rewal, Łeba itp.)

14 – 16 lutego 2013 r.

Udział delegacji z partnerskiej Gminy w XI. Międzynarodowym Zlocie Morsów – Mielno.

10 – 12 lutego 2012 r.

Udział delegacji z partnerskiej Gminy w IX. Międzynarodowym Zlocie Morsów – Mielno.

10 - 13 lutego 2011 r.

Wójt Gminy Józef Tobiasz, Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Małek oraz Andrzej Krupczyński Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury odwiedzili nasza gminę w trakcie VIII. Międzynarodowego Zlotu Morsów.

12  - 15 czerwca 2010 r.

wizyta młodzieży szkolnej z Gródka w Gminie Mielno oraz w tym samym czasie wizyta młodzieży z Gminy Mielno w Gródku - wymiana młodzieży z Zespołu Szkół w Mielnie i Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem. W ramach pobytu uczniowie poznawali miejscowości gmin partnerskich, zorganizowano dzieciom również wycieczki krajoznawcze.

13-14 lutego 2010 r.

Udział delegacji z partnerskiej Gminy w VII. Międzynarodowym Zlocie Morsów – Mielno.

31 maja - 03 czerwca 2009 r.

Zorganizowano wymianę młodzieży z Zespołu Szkół w Mielnie i Zespołu Szkół w Grodku nad Dunajcem. W ramach pobytu uczniowie poznawali miejscowości gmin partnerskich, zorganizowano dzieciom również wycieczki krajoznawcze.

01 – 04 czerwca 2008 r.

zorganizowano wymianę młodzieży z Zespołu Szkół w Mielnie i Zespołu Szkół w Grodku nad Dunajcem. W ramach wycieczek uczniowie poznawali miejscowości gmin partnerskich, zorganizowano dzieciom również wycieczki krajoznawcze.