Gramy z Orkiestrą

Uwaga!
Oficjalny wynik Sztabu WOŚP w Mielnie.
Zebraliśmy:
37.009,84 zł





Relacja ze sztabu WOŚP w Mielnie



Mamy to w Mielnie - Gramy z Orkiestrą. Utworzyliśmy w Mielnie  - po raz pierwszy - Sztab WOŚP.

Szkoła Podstawowa w Mielnie jest zarejestrowanym Sztabem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019 r.

Szefem Sztabu jest Kamila Figielska.

Współorganizatorami jest Urząd Miejski w Mielnie i Centrum Kultury w Mielnie.

https://www.wosp.org.pl/final/sztaby

 

Od 18 lat graliśmy z Orkiestrą ale teraz po osiągnięciu dorosłości sami zagramy z Jurkiem Owsiakiem u nas.


Finał 27 edycji odbędzie się w całej Polsce 13 stycznia 2019. Jednak granie i pomaganie zaczyna się dużo wcześniej, a jego częścią są Stacjonarne Puszki Sztabowe WOŚP.

Nasza "urzędowa" puszka czeka na Was w Biurze Obsługi Interesanta - już od dzisiaj! Czeka także na naszych Interesantów, Gości itp....

Do akcji WOŚP przyłączyli się także nasi lokalni przedsiębiorcy (ponad 20 lokalizacji w tym sklepy, restauracje, hotele, bary) oraz gminne instytucje (MOPS, Spóła Ekoprzedsiębiorstwo, biblioteki gminne)

Stacjonarne Puszki Sztabowe czekają w tych punktach na darczyńców od 14.12.2018 r. do dnia Wielkiego Finału WOŚP czyli 13.01.2019r.

Liczę, że chętnie zagracie z Orkiestrą i po raz kolejny pokażecie Wielkie SERCE.

Wystarczy tak niewiele....tym razem fundusze przekazane będą na zakup specjalistycznego sprzętu na leczenie małych dzieci.

Zapraszam także na fanpage WOŚP Sztab w Mielnie: https://www.facebook.com/sztabmielno/?fref=pb&hc_location=profile_browser

do polubienia i udostępniania dalej. Tam jest mnóstwo informacji, także rozkładówkę w grudniowym wydaniu  "Życia gminy" poświęciliśmy projektowi i naszym ambasadorem WOŚP w Mielnie.


Rośnie lista darczyńców... medal od burmistrza, autografy Owsiaka, obrazy od lokalnych artystów, gadżety z logo Orkiestry, mnóstwo książek, vouchery od znanych lokali i restauracji, hoteli... to tylko część rzeczy uzyskanych na licytację.

Zapraszamy na mieleński deptak w tę niedzielę 13.01.2019 - gramy od 12.00 do 20.00. Główne licytacje ok. 19.00.