Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mielnie zdobyli tytuł Mistrza Powiatu Koszalińskiego w mini piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2016/2017. W pierwszym meczu podopieczni nauczyciela wychowania fizycznego Tadeusza Jurka pokonali zespół z SP 2 Sianów wynikiem 5 : 2, a w drugim drużynę ze Mścic 11 : 2 i w ten sposób zdobywając tytuł Mistrza Powiatu zapewnili sobie prawo gry w Mistrzostwach Regionu. Gratulacje!

Złote medale zdobyli: Maksymilian Żyta (kapitan zespołu), Kacper Snoch (bramkarz), Jakub Koza, Igor Ożga, Antoni Twarowski, Fabian Stepek, Maksymilian Juchniewicz, Ernest Żubryj, Polikarp Kozłowski, Jakub Snoch, Patryk Wieruszewski i Wiktor Szymczak.

Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach IMS!

09 lutego 2017 roku w Mielnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych w ramach GIMNAZJADY 2016/2017. Tytuł Mistrza Powiatu wywalczyła drużyna Gimnazjum Mielno (Opiekun Tadeusz Jurek), pokonując w meczu finałowym zespół z Gimnazjum Sianów wynikiem 6 : 3. Miejsce trzecie zdobyło Gimnazjum Polanów wygrywając z zespołem Gimnazjum Dąbrowa 8 : 2. Miejsce V dla drużyny Gimnazjum Mścice. Gratulacje za czystą grę i zaangażowanie! Życzymy dalszych sukcesów!

Mistrzowie wystąpili w składzie: Jakub Gawlik (kapitan zespołu), Andrzej Słota (bramkarz), Kacper Cyzman, Michał Okupski, Mateusz Żyta,Marcin Nowak, Filip Szymański, Bartosz Świt, Adrian Pakulski, Marcin Kozłowski, Jakub Mierzejewski i Bartosz Weresiński.

Gratulacje dla Zespołu i życzymy powodzenia w Regionie!

Organizator: Tadeusz Jurek